• Home
  • HISTORIE Z SIECI WZIĘTE

Szanowni Państwo,

właśnie wystartował konkurs Historie z sieci wzięte” – serdecznie zapraszamy uczniów z Państwa szkoły do wzięcia w nim udziału!

Przygotowaliśmy cztery zadania dotyczące cyfrowych tarapatów, w które wpadli… bohaterowie lektur. Mamy nadzieję, że Państwa uczniowie pomogą im zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci, a przy okazji zdobędą fantastyczne nagrody dla swojej szkoły.
Zasady są bardzo proste: uczniowie dobierają się w grupy, wybierają nauczyciela, który zgłosi ich do konkursu, a następnie tworzą komiks lub inną pracę graficzną dotyczącą bezpiecznego poruszania się w sieci. Zadanie dla swojej grupy wiekowej znajdą na stronie konkursu.

W poszukiwaniu inspiracji zapraszamy na platformę OSE IT Szkoła, gdzie można skorzystać z ponad 200 kursów e-learningowych dotyczących m.in. cyberbezpieczeństwa.
Szkoła, której uczniowie wygrają konkurs, otrzyma jedną z cennych nagród: robota edukacyjnego Photon EDU, pakiet edukacyjny Abilix Krypton, okulary VR lub drukarkę 3D. Dla laureatów przewidziane są również dyplomy.
Więcej informacji o konkursie, w tym formularz zgłoszeniowy, znajduje sięTUTAJ!
Na zgłoszenia czekamy od 21 marca do 8 kwietnia 2022 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi pod koniec kwietnia podczas spotkania online.
Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa znajdują się w regulaminie konkursu.
Pytania związane z konkursem należy kierować na adres: kontakt@konkurs-ose.edu.pl.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia,
Zespół OSE – Ogólnopolska Sieć Edukacyjna
nask.pl | ose.gov.pl | osehero.pl I it-szkola.edu.pl
Facebook OSE I YouTube OSE

Konkurs organizowany w ramach programu Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE) realizowanego przez Państwowy Instytut Badawczy NASK pod nadzorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i wspófinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) na lata 2014–2022. OSE to program publicznej sieci telekomunikacyjnej, dającej szkołom w całej Polsce możliwość podłączenia szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu. W ramach programu OSE prowadzone są także działania edukacyjno-informacyjne, promujące zasady bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych.

MISJA I WIZJA SZKOŁY

MISJA SZKOŁY

Zapewnić uczniom, podczas miesięcznego turnusu, urozmaiconą naukę w przyjemnej atmosferze, z naciskiem na naukę ze zrozumieniem, dbając jednoczenie o rehabilitację i rozwój psychiczny dziecka.

WIZJA SZKOŁY

Przyjazna placówka, wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz zaplecze rekreacyjne, zatrudniającą wykwalifikowaną kadrę, która tworzy dobrą atmosferę dla dzieci i dla samych siebie.

Back to top